Adres:Cumhuriyet mahallesi Cebeci caddesi No189 Sultangazi/İstambul Tel:02124767660

HAKKIMIZDA

2010 yılından beri organizasyon konusunda birçok başarılı işe imza atan Ser Düğün Organizasyon, profesyonel ekibi ile her sektöre hizmet vermiştir.  Hala çeşitli sektörlerdeki organizasyonlar için hizmet vermeye devam eden ve referanslarına her geçen gün yenisini ekleyen firmamız,büyük organizasyon işlerinde tüm Türkiye’de hizmet vermiş ve hala hizmet vermeye devam etmektedir.

Kına gecesi organizasyonundan düğün organizasyonuna kadar her konuda destek alabileceğiniz ekibimiz, yıllardır sektördeki güvenilirliği ve başarısını kanıtlamıştır.
  En küçük organizasyonlardan en büyüklerine kadar kusursuz hizmet vermeyi ilke edinen ekibimiz, profesyonel animatör, dansçı, organizatör, model, oyuncu ve gösteri ekipleri ile Türkiye’nin en büyük düğün salonlarındandır.
  Binlerce referansımızla sektörde tanınan ve bilinen bir firma haline gelen Ser düğün ve davet nitelikli personeli, profesyonel organizasyonları ve her geçen gün büyüyen hizmet ağıyla DÜĞÜNLER,KONGRELER,ÜRÜN LANSMANLARI,EĞİTİM TOPLANTILARI,KUTLAMA YEMEKLERİ vb... denildiğinde ilk akla gelen Düğün Salonlarındandır.

Misyonumuz

Bir Ser Düğün ve Davet Firmasından beklediğiniz her konuda hizmet alabileceğiniz bir oluşum yaratmak için kurulan firmamız, çalışma hayatına ilk günden itibaren büyüyerek devam etmiştir.
  Her türlü organizasyon için destek alabileceğiniz ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz her konuda hizmet vermek amacıyla sürekli büyüyen ve nitelikli personel konusunda kendi kadrosunu yetiştiren bir firma haline gelmiştir.

Vizyonumuz

Organizasyon çeşitleri konusunda nitelikli elemanları ve başarılı sunumları ile hizmet veren bir firma haline gelme hedefimizi gerçekleştirirken, bu durumu dünya çapında bir başarı sağlama konusunda ilerletme hedefindeyiz.

Her geçen gün gelişen ve değişen organizasyon yapımızla, aile içinde ya da uluslararası alanlarda her ihtiyaca uygun organizasyonlar düzenleyerek, alanında profesyonel olan personellerle çalışmak her zaman en önem verdiğimiz prensibimiz olmuştur.

Olaylara her zaman çok yönlü bakarak çözüm üreterek, her konuda eksiksiz bir hizmet anlayışı ile, olması gereken her şeyi, olması gerekenden daha iyiye çevirmek için çalışmak en büyük idealimizdir.

Değerlerimiz

Organizasyon konumuz ne olursa olsun, tüm müşterilerimize en kaliteli hizmeti nitelikli elemanlarımızla sunmak en büyük ilkemizdir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ile organizasyon firması olarak üstlendiğimiz görevi, en ideal koşullarda sürdürebilmek için, müşterilerimizle çözüm ortağı olarak çalışma anlayışı sürdürmekteyiz. Bu sayede her zaman ihtiyaca en uygun çözümleri üreterek, istenilen konsepti en iyi sunumla müşteri karşısına çıkarıyoruz.

Memnun bir müşteri kitlesi ile çalışarak ihtiyaç duyulduğumuz her an hazır olarak hizmete amade bir şekilde yerimizde dururken, yenilikçi anlayışımızla teknolojinin imkanlarından en iyi koşullarda yararlanmayı ilke edindik.